וינדו פיקס - לוגו
 
 
 
 
072-3140598
זהו מספר מקשר  הסבר על מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

אודות

 
WINDOWFIX הוקמה כעסק משפחתי בשנת 1986, ומאז עוסקת בתכנון, בעיצוב, בייצור ובהתקנת פתרונות אלומיניום מתקדמים באיכות הגבוהה ביותר: חלונות, מערכות הצללה, דלתות ועוד. מוצריה נרשמו ברשות הפטנטים, וכיום מהווים מודל לייצור ולעיצוב של מערכות אלומיניום ברחבי העולם. כמו כן, החברה בחרה לייצג את המותגים המובילים בענף האלומיניום, וכך להגדיל את סל הפתרונות ללקוח.

מוצרי ווינדו פיקס מותקנים בבתים פרטיים, וילות יוקרה, מגדלי מגורים, בנייני משרדים, אולמות תצוגה, מוסדות ועוד. אלו פרויקטים בהיקפים עצומים, שהחברה מנהלת מ-א' עד ת'. התכנון, האפיון והעיצוב של המוצרים מתבצעים מול הלקוח או מול אדריכלים ומעצבי פנים. צוותי ההתקנה אמונים על הרכבת המוצרים במבנה בדיוק מושלם וללא רבב.
 

טכנולוגיה, תכנון ועיצוב

 
אלו שלושת הערכים המרכזיים של ווינדו פיקס. מוצרי האלומיניום עשויים מחומרי הגלם האיכותיים ביותר ובטכנולוגיה חדשנית, מה שמאפשר לכם ליהנות מחלל פונקציונלי ואסתטי בו-זמנית. המוצרים השונים מיוצרים ברמות הגימור והדיוק הגבוהות ביותר, עמידים לאורך זמן ונותנים מענה למגוון צרכים: הארה והצללה, יצירת פרטיות, בידוד ואיטום מפני מזג האוויר ורעשים.

הדגמים השונים של מוצרי ווינדו פיקס מעוצבים במגוון רחב של סגנונות: פשוטים ומורכבים, קלאסיים ומודרניים, מתוחכמים וניטרליים. תוכלו גם להעשיר את מוצרי האלומיניום עם חומרים שונים כמו זכוכית, עץ, ברזל ופלסטיק. אפשרות נוספת היא לשלב בין המוצרים השונים – חלונות עם תריסים, חלונות עם דלתות וכדומה.
 
המומחים של ווינדו פיקס ישמחו לפגוש אתכם באולם התצוגה: 072-3140598.