ארגז תריס נסתר

מהפכה בעולם התריסים

בעת שאנו בונים או משפצים בית, התקנה של תריסים הכרחית, מאחר והם מהווים פתרון הצללה, כאשר הם מגבילים את אור השמש  הנכנס לבית, הם מאפשרים טמפרטורה נעימה ומעניקים את הפרטיות הנדרשת לדיירים. קיימים סוגים שונים של תריסים במבחר דגמים וסוגים, כאשר הם פועלים בשיטת שונות, עשויים מחומרים שונים, בגודל, בצורה ובייעוד שונה.

ארגז תריס

תפקידו של ארגז תריס הוא לאחסן את המנגנון הדרוש למערכות ההרמה וההורדה של התריס. בעבר, ארגזי התריס שיוצרו היו ארגזי תריס בולטים בקיר, שלעיתים פגעו באסתטיות ובעיצוב של החלל. עם ההתפתחות והתקדמות הטכנולוגית בשנים האחרונות, ניתן למצוא ארגזי תריס סמויים וארגזי תריס נסתרים המספקים מענה לדיירים הן בפן הפרקטי והן בפן העיצובי.

ארגז תריס נסתר

ארגז תריס נסתר

ארגז תריס נסתר, הוא ארגז תריס אשר נבלע בתוך הקיר. הוא מתאים לטיח, או לגבס ומכיל בתוכו את המנגנון הדרוש למערכת ההרמה והורדת התריס. ארגז תריס נסתר עשוי מאלומיניום, או מעץ ונמצא בתוך הקיר. הוא נבנה מראש בשלד, או שנעשה לאחר הבנייה על ידי חפירה של חור גדול על מנת לאפשר מקום לתריס. ארגז תריס נסתר מוחבא בקיר, וכך למעשה לא רואים אותו. לכן הוא מהווה פיתרון אידיאלי גם עבור התקנה של תריס חדשני המספק פתרונות הצללה וגם עבור הפן האסתטי של החלל. במידה ורוצים לשוות לארגז תריס נסתר מראה היי טקיסטי, נקי, ניתן להשתמש בלוחות גבס על מנת לכסות את פתח הגישה. כמו כן, אין בבנייה שום וווים, צירים או ידיות המפריעים לאסתטיות של החלל.

ארגז תריס נסתר, עשוי ממסגרת אלומיניום שניתן לצביעה בצבע הקיר. הוא מיוצר באופן מדויק ומוקפד ובעל נעילה מיוחדת בדמות של לחיצה שמאפשרת פתיחה. בעת שצריך לטפל בתריס, ניתן לטפל ללא שום סדקים, עקבות ופגיעה בתריס או בתפקודו. בייצור הארגז מוסיפים חומר אוטם מיוחד, שאוטם את קרינת השמש ומבודד מפני חום וקור, רעשים, ונזקים של פגעי מזג האוויר. אופן התקנת ארגז תריס נסתר נעשה בקו ישר עם הטיח הסוגר את הפתח ומאפשר ליצור קו נקי בין הארגז לבין הטיח.

קראו עוד >

צריכים להתקין תריסים? מתעניינים במוצר ארגז תריס נסתר?

התקנת תריסים בבית אינו דבר של מה בכך. מדובר בפעולה מורכבת הדורשת גם מוצר איכותי, וגם שירות של מקצוענים. חברת WF מתמחה במערכות אלומיניום מתקדמות, החל מחלונות, דלתות, תריסים, קירות זכוכית ומסך, המגיעים במגוון רחב של סוגים, צבעים, צורות ומרקמים הערכים אשר עליהם החברה שמה דגש מיוחד הם טכנולוגיה חדשנית ומתקדמת במוצרים, עיצוב איכותי, מגוון וייחודי ותכנון והתקנה של המוצר תוך בחינת  לדרישותיו של הלקוח ובהתאמה מלאה לצרכיו המשתנים. הידע הרב שצברה החברה עם השנים, לצד הניסיון וההתחדשות הטכנולוגית מאפשרים לה להיות המילה האחרונה בתחום האלומיניום.

לפרטים נוספים אודות ארגז תריס נסתר, צרו קשר.

אולם תצוגה: 09-7739500‏

פקס: 09-7680821‏

רוצה שנחזור אליך? אנא שלח/י לנו הודעה עם פרטי התקשרות ונחזור אליך בשעות הקרובות

תודה שפניתם אלינו, נחזור אליכם בהקדם