דלתות כניסה אלומיניום

אנחנו נמצאים היום בעידן, בו מתרחשים שינויים וחדשות רבות לבקרים בתחומים שונים.גם בתחום הדלתות: בחירת החומרים מהם הן עשוית, האפשרויות והעיצובים השונים איתם אנחנו יכולים לשחק, נעשו שינויים רבים, כאשר בשנים האחרונות, דלתות כניסה אלומיניום הפכו פופולאריות במיוחד.

דלתות כניסה אלומיניום

דלתות כניסה לאלומיניום הן פיתרון מצוין עבור מבניים פרטיים וציבוריים כאחד. הסיבות לכך רבות ומגוונות, כאשר קיימים יתרונות רבים לדלתות כניסה אלומיניום. אם בעבר, הדלתות היו עשויות מעץ או מברזל, כאשר לשניהם חסרונות ברורים- דלת העשויה מעץ דורשת תחזוקה שוטפת רבה ואילו דלת העשויה מברזל עלולה להחליד עם הזמן, דלתות כניסה האלומיניום אינן דורשות תחזוקה שוטפת רבה ועמידות באופן משמעותי בפני מפגעי מזג האוויר, כמו עמידות בפני השמש הקופחת ועמידות לקורוזיה, כאשר אינה מחלידה בגשם. זאת הסיבה שדלתות אלו מחזיקות שנים רבות ונראות חדשות כתמיד.
         

בנוסף, דלתות כניסה אלומיניום, חזקות ביותר ובעלות ברק זוהר המשווה לכניסה מראה יוקרתי ואלגנטי במיוחד ומספק תחושה נעימה לבאים בשעריה. אין ספק שברגע שנכנסים לחלל עם דלתות כניסה לאלומיניום, היום שלנו כבר נראה אחרת.

למגוון דלתות אלומיניום של WF – בקרו בעמוד זה ←

פורצים וגנבים – החוצה!

אחד הפחדים הגדולים ביותר שלנו הם פריצות מפני גנבים וחוסר בשקט נפשי. לא משנה אם מדובר בבית הפרטי או במשרד שלנו. כל הרכוש שלנו יכול לעמוד באופן תמידי תחת סכנה.  בעת שאנו מדברים על דלתות כניסה אלומיניום, אנו מדברים על יתרון משמעותי ומובהק. והוא- הגנה מפני פריצות וגנבים ושמירה על ביטחוננו האישי. בדלתות מורכבות מנגנוני נעילה מורכבים שקשים מאוד לפיצוח ויכולים להגן עלינו באופן ממשי. סגרנו את הדלת- וכל השאר נשארים בחוץ.

 

דלתות כניסה אלומיניום

 

רגע, ומה עם העיצוב?

מעבר ליתרונות שציינו, החוזק, העמידות וההגנה הטובה ביותר, דלתות האלומיניום לכניסה מאפשרות מגוון רחב של אפשרויות עיצוב, היכולות להביא לידי ביטוי את הפן היצירתי שבתוכנו, שאם נודה על האמת, בינינו, רק רוצה לפרוץ. בעיצוב אנחנו יכולים לשלב עם האלומיניום עבודה עם חומרים נוספים כעמו עץ, זכוכית ועוד.

קראו עוד >

בנוסף, ניתן להוסיף דלת אלומיניום כפולה, כאשר העיצוב יכול להיעשות  במגוון רחב של סגנונות, אורבאני, היי-טקיסטי, מינימליסטי, כפרי ועוד. כמובן שהכול בהתאם לדרישותיו ולצרכיו של הלקוח וכמו גם בהתאם לגודל של הדלת ולאפשרויות השונות הגלומות בתוכו.

לפני שמזמינים…

בעת שאנו מזמינים דלתות כניסה לאלומיניום, חשוב במיוחד לשים לב למידות המדויקות של גודל הדלת מאחר והן אלו אשר קובעות את היציבות של הדלת. לכן, קיימת חשיבות גדולה להזמין, טרם אתם בוחרים לרכוש דלת אלומיניום, חברה מקצועית ואיכותית שתיקח את המידות המדויקות של המפתח ותעשה את זה באופן היעיל ביותר.

בחברת WF תקבלו שירות מקצועי, איכותי ויעיל, החל מבדיקה ומדידות גודל הדלת והמשקוף, התקנת הדלת עם מוצרים איכותיים הנשמרים לאורך זמן ובעיקר שקט נפשי. חברת WF הינה בעלת ניסיון רב בתחום האלומיניום, כאשר היא מספקת פתרונות יצירתיים למגוון מבנים מורכבים, בתחומי האלומיניום: החלונות, הדלתות, התריסים ועוד.

חברת WF מעסיקה צוות רב של מומחים מקצועיים, העוסקים בתחומים שונים ומגוונים ומספקים לכם יחד את איכות החיים, אליה חלמתם להגיע.

אולם תצוגה: 09-7739500‏

פקס: 09-7680821‏

רוצה שנחזור אליך? אנא שלח/י לנו הודעה עם פרטי התקשרות ונחזור אליך בשעות הקרובות

תודה שפניתם אלינו, נחזור אליכם בהקדם