חלון סקיילייט

טרנד חדש ומתקדם שמשגע את העולם בתחומי עליית הגג והגיע גם אלינו, סוחף אנשים רבים. והאמת? שמדובר באחד הטרנדים הטובים והיעילים ביותר עבור מי שיש לו עליית גג בבית. אז מהו הטרנד? למה הוא נועד? ומה ניתן עוד להפיק ממנו? כל הפרטים במאמר הבא!
    
ישנם בתים רבים בארץ שבחלקם העליון בנויה עליית גג, אם כי לא בכל המקרים, השטח שלה מנוצל כראוי. לפעמים היא משמשת כמחסן או כבוידעם ולפעמים היא פשוט שם ללא שום שימוש מתאים. והשיא – זה שברגע שאנחנו שוהים שם, אנו יכולים להרגיש תחושת מחנק וחוסר אוויר נוראיים. עם זאת וכמו שציינו, בשנים האחרונות הגיע טרנד חדש, שנותן מענה בדיוק עבור גג שלא מנוצל כראוי ועבור תחושת המחנק, וזה חלון סקיילייט, או בשמו העברי – חלון גג.

  
חלון סקיילייט – חלון גג

     
חלון סקיילייט – חלון גג, יסייע לכם להפוך את עליית הגג שלכם, שהיה קודם חלל שלא מנוצל כראוי ומוזנח לחדר מגורים, חדר שינה או משרד מזמינים, שיכניסו אור טבעי מהשמש כל היום, יהיו מלאים באוויר ויספקו את תחושת המרחב הנכספת והחשובה כל כך, במיוחד במקומות כמו עליית הגג.

 חלון סקילייט

באילו סוגי חלונות מדובר?

    
חלונות גג, מתחלקים לכמה סוגים עיקריים, כאשר המוכר ביותר מבניהם הוא חלון גג בעל ציר מרכזי. הציר המרכזי של החלון מאפשר זרימה מרבית של האוויר ומכיוון שניתן לסובב את החלון מסביב הציר, מלאכת הניקיון שלו הופכת לפשוטה וקלה יותר. חלון גג בעל ציר מרכזי מתאפיין ברמת בידוד גבוהה ביותר ובעיצובים שונים ומגוונים. קיים גם סוג אחר של חלונות בעלי ציר כפול, כאשר חלונות אלו מיועדים להתקנה באזורים נמוכים של הגג, או במידה ומעוניינים להתקין סדרה של חלונות צמודים. סוג נוסף של חלון סקיילייט, נקרא סקיילייט אקטיבי, כאשר הוא מורכב ממערכת מראות בזוויות שונות שנועדו להכניס את אור השמש במקרים בעייתיים יותר של זווית האור בחדר.
   

קראו עוד >

לשימוש בחלון סקיילייט – יש כמה יתרונות בולטים במיוחד, ראשית, הכנסת אור טבעי מהשמש החוסך באופן משמעותי בחשמל, שנית, תחושת אוויר והימנעות ממחנק ולבסוף, הוספת נופך עיצובי עדין ומרשים שיכול לשדרג כל חדר.

         

חברה עתירת ניסיון

     
חברת WF מספקת לקהל לקוחותיה, כבר 30 שנה שירות מקצועי, איכותי ויעיל וברמה הגבוהה והבלתי מתפשרת. החברה מספקת פתרונות יצירתיים בנושאי מערכות אלומיניום, הכוללות חלונות לרבות חלונות סקיילייט, חלונות בלגיים, חלונות סמויים ועוד. חברת WF מייבאת את המוצרים של החברות הטובות ביותר בעולם ומציעה ייעוץ, שירות וליווי מלא לכל אורך התהליך, כאשר ניתן דגש עיקרי על צרכי הלקוח והתחשבות בפרטים הגדולים והקטנים כאחד.
        
טובת הלקוח היא ערך עליון עבור חברת WF אשר מספקת אותו ללקוחותיה באהבה רבה, לשביעות רצונם. אנו מזמינים אתכם להתרשם מן המוצרים ומן השירות שאנו מציעים ולהתווסף לרשימת הלקוחות המרוצים.

אולם תצוגה: 09-7739500‏

פקס: 09-7680821‏

רוצה שנחזור אליך? אנא שלח/י לנו הודעה עם פרטי התקשרות ונחזור אליך בשעות הקרובות

תודה שפניתם אלינו, נחזור אליכם בהקדם