חלון קיפ

כל מי שנדרש לעצב, או לשפץ בית חדש, וודאי נתקל בתופעה של חיפוש אחר המוצרים הרלוונטיים ביותר עבורו ולכל התהליך המתרחש. הוא פונה לבני משפחה וחברים, בודק באתרי האינטרנט השונים ונדייק אם נאמר, שמדובר בתהליך שיכול להיות סוחט ואף מתיש. כזה הוא התהליך המתרחש גם בעת שאתם מחפשים חלונות לבית. היום קיים מגוון גדול ורחב של חלונות לאמבטיה כאשר כולן ממלאות את אותה הפונקציה, אולם לכל אחת הייחודיות והמאפיינים שלה.
   
בעת שאתם מחפשים חלון, אתם מחפשים חלון שייתן לכם מענה, הן בפן האסתטי של המוצר, שישתלב עם העיצוב של אותו חלל והן עם הפן הפרקטי של המוצר. שיהיה מוצר שימושי ויעיל עבורכם. חלון קיפ, מהווה את השילוב המושלם והאידיאלי ביותר עבורכם.

למגוון חלונות של WF – בקרו בעמוד זה ←

   
אז מהו חלון קיפ?

      
חלון קיפ הוא חלון הנפתח בחלקו העליון באמצעות ציר אנכי (בתחתית החלון) כלפי פנים או חוץ. כשאנחנו סוגרים את החלון, מתקיימת נעילה משופרת ונוחה באמצעות ידית. התקנת חלון קיפ הפכה לפופולארית בעיקר בחדרי אמבט ושירותים, חדרי מדרגות ועוד, בעיקר בגלל השילוב הייחודי שהיא יוצרת בין פרטיות לאוורור: ניתן לפתוח את החלון מבלי לחשוף את החדר.
  
יתרונות נוספים של חלון זה מתבטאים ביכולת שלו ליצור רענון האווירה, להכניס אור, גיוון אסתטי ועוד. חלון קיפ זוכה להצלחה גדולה גם בבתים פרטיים, משרדים, בתי מלון ובניינים יוקרתיים.  לרוב נמצא חלון קיפ בחדרי אמבטיה, אך אין מניעה למקם אותו במטבח או בכל חדר אחר על פי הפונקציונאליות הנדרשת.

 חלון קיפ

עיצובים שונים

        
כמו כל סוגי החלונות השונים, גם לחלוני קיפ מצויים מגוון גדול ורחב של סגנונות עיצוב שונים, תוך דגש על בחירת הזכוכית המתאימה ביותר לאותו מבנה וסיפוק פיתרון  בידודי (תרמי ואקוסטי) לצרכי הלקוח המשתנים.

קראו עוד >

     
למה כדאי לשים לב לפני שאתם רוכשים חלון קיפ?

  
•    להגדיר תקציב
•    האם אתם צריכים שילוב בין פרטיות לאוורור
•    התייעצות עם אנשי מקצוע מומחים

            

מתעניינים ברכישת חלון קיפ? קודם כל אצל חברת WF

חברת WF הינה החברה המובילה, כבר 30 שנה בתחום מערכות אלומיניום. החברה מספקת לקהל לקוחותיה, שירות מקצועי, אמין ויעיל עם מגוון גדול ורחב של דלתות וחלונות מסוגים שונים בניהם חלונות אלומיניום, חלונות בלגיים אלומיניום, חלונות סמויים, חלונות קיפ ועוד. החברה התקינה חלונות קיפ ללקוחות פרטיים וציבוריים כאחד, אשר נהנו משירות מקצועי של צוות מומחים מנוסה ומוביל בתחום.

אולם תצוגה: 09-7739500‏

פקס: 09-7680821‏

רוצה שנחזור אליך? אנא שלח/י לנו הודעה עם פרטי התקשרות ונחזור אליך בשעות הקרובות

תודה שפניתם אלינו, נחזור אליכם בהקדם