חלונות אלומיניום

חלונות הם מצרך חובה עבור כל מבנה, כאשר הם מאפשרים לאור ולאוויר המגיעים מבחוץ, להיכנס דרכם ומספקים עבור השוהים בו מענה שימושי – פרקטי ולעיתים גם מענה תחושתי – רגשי. בחירת חלונות לבית אינה בחירה שגרתית הנעשית מידי תקופה, אלא מדובר בבחירה שמלווה אותנו לאורך שנים, ולכן חשוב מאוד, רגע לפני שאתם רוכשים במיטב כספכם חלונות, להשקיע מחשבה וללמוד על הנושא.

מגוון חלונות אלומיניום של WF

    
אחד הסוגים היותר פופולאריים היום של חלונות לבית, הם חלונות אלומיניום, המגיעים בשלל צבעים, צורות, מרקמים וסגנונות. במאמר זה, נסביר מהם חלונות אלומיניום, נציג את היתרונות שלהם נבדוק למה יש לשים לב לפני רכישתם ונבין למה הפכו לכל כך פופולאריים, כאשר הם מהווים היום סטנדרט חדש בבנייה המודרנית.

 
חלונות אלומיניום

    
חלונות אלומיניום מיוצרים מאלומיניום – מתכת בעלת משקל נמוך, גמישה, חזקה ובעלת עמידות גבוהה, כולל בתנאי מזג אוויר קיצוניים, כאשר הם מבוססים על חיבור של שכבות אלומיניום זו אל זו ומיוצרים כחלונות ציר או כחלונות הזזה בצורה אנכית או אופקית. את חלונות האלומיניום ניתן לעצב וגם לשלב לצד חומרים נוספים כך שיכולת הגמישות גדולה.

למגוון חלונות אלומיניום של WF – בקרו בעמוד זה ←

   
יתרונותיו הבולטים

     
•    עמידות וחוזק – החלונות אינם כבדים יתר על המידה ולכן השחיקה שלהם איטית יותר והם שומרים על עמידותם לאורך שנים רבות.
        
•    קלות- האלומיניום היא מתכת קלה שקל לתפעל אותה וקל לעבד אותה.
  
•    מגוון של עיצובים- כשאנחנו מדברים על עיצוב וריהוט הבית, אחד הדברים החשובים הוא העיצוב שלהם. על פרמטר זה אנו שמים דגש רב מאוד. לחלונות אלומיניום יש מגוון רחב של צורות, צבעים וסגנונות בכל הטקסטורות האפשריות, כאשר כל אחד יוכל למצוא סגנון עיצוב שאליו הוא מתחבר. בנוסף, ניתן לשלב את חלונות האלומיניום עם חומרים נוספים כמו עץ, ברזל, או פלסטיק ויכולים לשדרג באופן משמעותי ויפיפייה את הבית.

קראו עוד >

•    חוסן מפני תנאי מזג אוויר קיצוניים – חלונות אלו אינם מושפעים מתנאי מזג אוויר קיצוניים. בקיץ אנו יכולים לחוות חום ושרב קיצוני ובחורף אנו יכולים לחוות סופות גשמים ואף שלגים. חלונות אלומיניום עומדים בכל תנאי מזג אוויר, לא משפיעים על האלומיניום עצמו ולא פוגעים בעמידותו. יש לציין שהאלומיניום אינו מחליד ובנוסף הוא מצופה בשכבת ציפוי מיוחדת שמגנה עליו מפני קורוזיה.

למה יש לשים בעת שאנו רוכשים חלונות אלומיניום?

      
1.    מדידה מדויקת – בין אם אנחנו מדברים על שיפוץ של דירה חדשה או בין אם מדובר על שיפוץ של דירה קיימת. חשוב לשים לב כשמזמינים חברה מקצועית ואיכותית, שבראש ובראשונה תמדוד את פתח החלון בצורה מדויקת, על מנת שלא יקרה מצב שהחלון לא יהיה תואם את הפתח.
       
2.    אין יותר טוב ממראה עיניים – מומלץ ללכת לאולמות התצוגה ולהתרשם במו עינכם מן המגוון הגדול והעצום של סגנונות העיצוב.
       
3.    כמות – אתם מזמינים חלונות אלומיניום לבית, זאת גם סיבה טובה לבדוק באילו מקומות עוד אתם צריכים חלונות. ברגע שתזמינו כמות גדולה, גם המחיר יוזל באופן משמעותי.
             

חלונות אלומיניום לא סתם הפכו לשם נרדף לאיכות. השילוב האידיאלי של חוזק, עמידות ועיצוב שיכול לדבר אל כל אחד, הפכו אותה לרף גבוה בכל מה שקשור לבנייה מודרנית. אנו בחברת WF מספקים מגוון גדול ורחב של חלונות אלומיניום יוקרתיות ואיכותיות.
אתם מוזמנים להתרשם ממוצרנו כאן ובאולמות התצוגה.

      
והעיקר, שנראה רק דברים טובים.

אולם תצוגה: 09-7739500‏

פקס: 09-7680821‏

רוצה שנחזור אליך? אנא שלח/י לנו הודעה עם פרטי התקשרות ונחזור אליך בשעות הקרובות

תודה שפניתם אלינו, נחזור אליכם בהקדם