חלונות בלגיים אלומיניום

אלגנטיים, יוקרתיים, מינימליסטים

בעת שאנו באים לרכוש חלונות לבית או למשרד, אנו מגלים מגוון רחב של אפשרויות וסגנונות, כאשר לכל סוג, המאפיינים והיתרונות הייחודים לו. במאמר זה, נעסוק באחד מסוגי החלונות שהפכו לפופולאריים ביותר בארץ ובעולם וסחפו רבים. ולא בכדי. מדובר על סוג חלונות מיוחד המאפשר למסגר ולאטום את החלון בצורה האלגנטית ביותר, אשר מכניסה את אור השמש ומביאה תחושה נעימה ורכה של אווריריות.
חלונות בלגיים מאלומיניום.

למגוון חלונות בעיצוב בלגי של WF – בקרו בעמוד זה ←

חלונות בלגיים אלומיניום, נקראים על שם הפרופיל ממנו הם עשויים. כיום, מייצרים אותם מאלומיניום המספק עמידות גבוהה ביותר, חסינות מפני חלודה וכמו כן, אפשרויות בנייה ועיצוב נוספות. לחלונות בלגיים אלומיניום תכונות ייחודיות המבדילות אותם מסוגי חלונות אחרים: דפנות החלון עבות באופן יחסי, צורתם צרה ולכן נראים יותר אלגנטיים ועדינים במראה. וניתן ליצור בהם אפשרויות חלוקה מעניינות, תוך גמישות בין החלקים הקבועים, לאלה הנפתחים. בשל החלוקה ניתן לזגג את המקטעים בסוגים שונים של זכוכית, ולשלב את העיצוב הקלאסי הבלגי בסגנון חלון ברזל עם היתרונות והאיכות של האלומיניום. האסתטיקה והיופי של חלונות בלגיים מאלומיניום  הן בפשטות, במינימליזם ובשימוש בקווים מעטים ודקים, היוצרים מראה מהודר ויוקרתי.

חלונות בלגיים אלומיניום      

     
חלונות בלגיים באים במגוון רחב של עיצובים, צבעים וטקסטורות ייחודים:

• עיצוב חלונות בלגיים מיוחדים: עגולים, פינתיים, קשתיים ועוד
• עיצובים המשלבים לצד חלונות בלגיים עיצוב במגוון סוגים של זכוכית
• שילוב של חלקים קבועים לצד חלונות בלגיים
• חומר גלם – אלומיניום איכותי

קראו עוד >

על אף שניתן לחשוב כי מדובר בסוג חלונות שנראה פשוט לכאורה, דווקא הוא משקף יוקרה. בזכות הניקיון, הקווים העדינים והפשטות, המתקבלים בזכות שימוש במתכת ושטח גדול יותר של זכוכית. הפרופילים הדקים פותחים עבור המעצב אפשרויות רבות ומגוונות המספקים מעוף למקוריות וליצירתיות, המתאפשרת בזכות חלוקה אחרת ומקורית. את החלונות בלגיים אלומיניום ניתן לצבוע בכל גוון שרוצים, בהתאם לצביעה תעשייתית אלקטרוסטאטית המעניקה לחלונות עמידות נוספות מפני כל מיני פגעים שיכולים לצוץ.

בחירת הגוון מאפשרת לנו להתאים באופן המקסימאלי והמדויק ביותר לעיצוב הבית, שיכול להתכתב גם עם צבע החדר, צבעי הקירות ועוד. בנוסף, ניתן לשלב בחלונות הבלגיים תריסי גלילה חשמליים ולא חשמליים, ורשתות נגד חרקים ומזיקים. אין ספק, שחלונות בלגיים מאלומיניום הם כאן כדי להישאר. העיצוב האלגנטי, הנקי והיוקרתי מאפשרים לנו למתוח את כל הגבולות בכל מה שנוגע לעיצוב. לחלומות ולתעוזה.
        
חברת WF מתמחה כבר 30 שנה ביצירת פתרונות מתקדמים במערכות אלומיניום, תשמח להעניק לכם שירות מקצועי יעיל ואיכותי, ברמה הגבוהה ביותר והבלתי מתפשרת, במגוון שירותים ומוצרים בטכנולוגיה חדשנית ובהתאמה אישית לצרכי הלקוח. אנו מזמינים אתכם להתרשם ממגוון של חלונות בלגיים עשויים אלומיניום כאן ובאולמות התצוגה.

אולם תצוגה: 09-7739500‏

פקס: 09-7680821‏

רוצה שנחזור אליך? אנא שלח/י לנו הודעה עם פרטי התקשרות ונחזור אליך בשעות הקרובות

תודה שפניתם אלינו, נחזור אליכם בהקדם