חלונות מעוצבים

חלונות מאלומיניום? או חלונות עם ציפוי עץ? חלונות עגולים? מרובעים? עם חלוקה קבועה? פנימית? או אולי דווקא חלונות קשתיים?

כשאנו באים לשפץ ולרהט את הבית ובמיוחד ברגע שאנו מגיעים לשלב העיצוב, אנו יכולים להתבלבל בין כל האפשרויות השונות המוצעות בשוק. קיים מגוון רחב ועצום של צבעים, צורות, טקסטורות ומרקמים שניצבים בפנינו ואנחנו צריכים רק לבחור. הדבר נכון גם לגבי חלונות מעוצבים.

חלונות מעוצבים, מאלומיניום, או מאלומיניום עם ציפוי ייחודי מעץ, מספקים לשוהים במרחב תחושות של עיצוב, יופי, אסתטיקה וחידושים, כאשר הם מותאמים לדרישות העיצוב כראות עיניו של הלקוח. חלונות מעוצבים מותאמים לפרויקטים, למיקום גיאוגרפי, לעיצוב ולטעם אישי. הם מעוצבים במגוון עצום ואין סופי וברמה גבוהה של איכות, המותאמת לאסטטיות ולאדריכלות העיצובית. חלונות מעוצבים, הם פיתרון מושלם לרעיון עיצובי ומתאימים באופן מדויק לחלל הבית ולמפתחיו.

מעצבים רבים, שמים דגש לא רק על העיצוב עצמו, אלא גם על הפרקטיות שבו, כאשר חלונות מעוצבים מהווים את השילוב האידיאלי בין העיצוב לבין הפרקטיות, על ידי פתיחה או הזזה של החלון, ניקיון קל ומושלם ויכולת שמירה על הגוון והאיכות של החלונות, ללא חלודה וקורוזיה.

למגוון חלונות מעוצבים של WF – בקרו בעמוד זה ←

חלונות מעוצבים מבית WF

 חלונות מעוצבים        

בחברת WF תוכלו לרכוש חלונות מעוצבים משלל סוגים, מאלומיניום, עם ציפוי מעץ ומגוון גדול של צבעים, צורות וסגנונות, תוך דגש על פרקטיות ושימושיות. ביניהם:

»  חלונות אלומיניום – מיוצרים מאלומיניום – מתכת בעלת משקל נמוך, גמישה, חזקה ובעלת עמידות גבוהה, כולל בתנאי מזג אוויר קיצוניים, כאשר הם מבוססים על חיבור של שכבות אלומיניום זו אל זו ומיוצרים כחלונות ציר או כחלונות הזזה בצורה אנכית או אופקית. את חלונות האלומיניום ניתן לעצב וגם לשלב עם חומרים נוספים אחרים.

קראו עוד >

      
»  חלונות בלגיים אלומיניום – נקראים על שם צורתם – הפרופיל ממנו הם עשויים. כיום, מייצרים אותם מאלומיניום המספק עמידות גבוהה ביותר, חסינות מפני חלודה וכמו כן, אפשרויות בנייה ועיצוב נוספות.
    
לחלונות בלגיים עשויי אלומיניום תכונות ייחודיות המבדילות אותם מסוגי חלונות אחרים: דפנות החלון עבות באופן יחסי, צורתם צרה ולכן נראים יותר אלגנטיים ועדינים במראה. וניתן ליצור בהם אפשרויות  חלוקה מעניינות, תוך גמישות בין החלקים הקבועים, לאלה הנפתחים. בשל החלוקה ניתן לזגג את המקטעים בסוגים שונים של זכוכית, ולשלב את העיצוב בסגנון חלון ברזל עם היתרונות והאיכות של האלומיניום. האסתטיקה והיופי של חלונות בלגיים הן בפשטות, במינימליזם ובשימוש בקווים מעטים ודקים, היוצרים מראה מהודר ויוקרתי.
      
»  חלונות סקיילייט – חלון מעוצב לגג, שיכניס אור טבעי מהשמש, אוויר ותחושת מרחב נעימה.
       
»  חלונות סמויים – חלונות העשויים בטכנולוגיה חדשנית ומחומר פונקציונאלי, חזק, עמיד ואיכותי ונותן השראה של חלל נקי ומינימליסטי. עיצוב החלון יחד עם הצורה, יוצר מגוון של סגנונות עיצובים ייחודיים.

           

חברת WF המומחית במערכות חדשניות לאלומיניום, תספק עבורכם חלונות מעוצבים איכותיים וברמה הגבוהה ביותר, תוך בדיקה והתאמת הצרכים הייחודים לכם.

אולם תצוגה: 09-7739500‏

פקס: 09-7680821‏

רוצה שנחזור אליך? אנא שלח/י לנו הודעה עם פרטי התקשרות ונחזור אליך בשעות הקרובות

תודה שפניתם אלינו, נחזור אליכם בהקדם