טהומה לאיכות חיים

מערכת שליטה על הבית לאיכות חיים מירבית

מערכת בית חכם המשתלבת עם מגוון מוצרי WF – תריסים חשמליים וכדומה.

מערכת "Tahoma" מבית Somfy רק 1,500 ₪

לפרטים נוספים חייגו : 09-7739500

 

להתעורר בבוקר בנחת כאשר החלונות נפתחים מעצמם. לפתוח את השער בלחיצת כפתור, לשליח הדואר שהגיע עם החבילה כשאתם לא בבית. להנות מאמבטיה חמה ומפנקת כאשר הדוד נדלק מעצמו, כשעה לפני שהגעתם הביתה. להיכנס למיטה ולישון, כאשר האורות נכבים מעצמם, בשעה אחת עשרה בלילה, השעה בה אתם הולכים לישון מיד יום. להדליק ולכבות כרצונכם, ובלחיצת כפתור אחת. על כל איכות החיים הזו, אחראית מערכת  "Tahoma  Somfy " לבית חכם.

מערכת "Tahoma"  מבית סומפי –  40 תרחישים בלחיצת כפתור!

מערכת "Tahoma" מבית Somfy לבית חכם, מאפשרת לכם, בטכנולוגיה מתקדמת, לשלוט מרחוק בכל המערכות ומוצרי הסומפי שקיימים בבית שלכם. החל מתריסים, וילונות, וכלה בסוככים ובשערים, באמצעות לחיצת כפתור אחת. במערכת "Tahoma" , ניתן להגדיר כ-40 תרחישים אפשריים שיבוצעו אוטומטית על פי זמן או כתגובה לזיהוי של פעולת גלאי או אזעקה. תוכלו לבצע פעולות, להדליק או לכבות, באמצעות אפליקציה בסמרטפון, בטאבלט או במחשב האישי שלכם, מכל מקום שבו אתם נמצאים.

במערכת "Tahoma" מבית Somfy תמצאו שלושה תפריטים עיקריים בהתאמה אישית לסגנון החיים הייחודי שלכם:

תפריט תכנית- במערכת "Tahoma" תוכלו להגדיר תרחישים על פי סגנון החיים האישי שלכם, כך שבימים ובשעות מסוימות, תוכלו להחליט על הדלקה וכיבוי של תריסים, חלונות, דודי שמש ואורות, כרצונכם.
התרחישים יתרחשו באופן קבוע, וכמובן ניתנים לשינוי בהתאמה אישית שלכם.
תפריט חכם – תוכלו להגדיר תרחישים שיפעלו בעזרת חיישנים ייחודים, בהתאם להעדפות שלכם. כך למשל, אורות ואזעקה שנדלקים, כאשר יש פריצה לביתכם, או פתיחת התריסים במקרה שגלאי העשן יזהה שריפה ויפעל.
תפריט תרחישים שלי- ניתן למצוא רגעים מחוברים לבית ולמשפחה המותאמים במיוחד עבורכם. למשל כאשר אתם יוצאים מהבית, האורות והתריסים נכבים והדלתות נסגרות, בקלות, בפשטות ובמהירות.

קראו עוד >

הדמיית נוכחות בבית

מערכת "Tahoma" מבית Somfy מאפשרת לכם ליצור הדמייה של נוכחות בבית, במידה ואתם נעדרים לפרק זמן ממושך מהבית, כמו נסיעה לחו"ל. ניתן להפעיל תוכנית מיוחדת בימים אלה, בה התריסים, הוילונות והאורות נדלקים ונכבים בשעה קבועה מראש. כך ניתן לדמות נוכחות ולהרתיע מפני פריצה לבית.

שעון שבת במערכת "Tahoma"

 

מערכת "Tahoma" יעילה גם כשעון שבת לשומרי שבת, מאחר והיא מאפשרת לקבוע תוכניות בהתאם לזמני השקיעה והזריחה בהתאם למיקום הגיאוגרפי שבו המערכת מותקנת, ובהתאם לשינויים אשר צפויים להתרחש לאורך השנה.

מערכת "Tahoma" מקבלת התראות

ניתן לקבל התרעות למכשיר הנייד (התרעות לאפליקציה ו\או לאימייל). ולהגדיר באילו מצבים תשלח התראה לנייד.
•    את האפליקציה ניתן להוריד בחינם למכשירים עם מערכת הפעלה אנדרואיד או iOS.
•    מערכת פשוטה, קלה לשימוש.
•    ניתן להוסיף שירותים, או ציוד נוסף על פי הדרישות וצרכי הלקוח.

ועכשיו, מערכת "Tahoma" מבית Somfy רק 1,500 ₪!!!

מערכת "Tahoma" מבית Somfy לבית חכם.

אולם תצוגה: 09-7739500‏

פקס: 09-7680821‏

רוצה שנחזור אליך? אנא שלח/י לנו הודעה עם פרטי התקשרות ונחזור אליך בשעות הקרובות

תודה שפניתם אלינו, נחזור אליכם בהקדם