מהם שלושת הדברים שאתם צריכים לבדוק, רגע לפני שאתם מתקינים חלונות או דלתות מאלומיניום?

תהליך של בניית בית, או תהליך של שיפוץ, הוא תהליך מורכב שכרוך בפעולות רבות; תכנון מדויק לפרטי פרטים,  חשיבה מרובה, עבודה מול קבלנים, יזמים, אדריכלים וספקי שירות נוספים שעוסקים בתכנון ועיצוב הבית. למרות שמדובר בתהליך לוגיסטי מורכב, הנראות של הבית בסוף התהליך, מרגשת במיוחד, והיא שווה את כל המאמץ, הטרחה וההשקעה.

אחד האלמנטים הבולטים ביותר, בהם משתמשים בעת בניית בית, או שיפוץ, הוא האלומיניום.  במאמר הזה, נתייחס לשלושת הדברים דברים החשובים ביותר שצריך לבדוק, רגע לפני שמתקינים מערכות אלומיניום בבית.

רשימת חלונות ודלתות– על מנת לתכנן באופן מדויק, יש להכין רשימה מסודרת של כל הפתחים שיש לכם. מומלץ להכין טבלה עם סוג המוצר, למשל דלת\ חלון \ ויטרינה. היכן הוא ממוקם? בסלון? במטבח? בחדר ההורים? בחדר האמבט? רשמו את מידותיו המדויקות. מה הגובה שלו, מה האורך שלו? לאחר מכן בדקו מה הסוג שאותו אתם מעוניינים? האם הוא צריך להיות בעל כנף אחד? אולי שתיים? ואולי בעל שלוש כנפיים? מומלץ להשאיר מקום ריק להערות, ואם יש לכם מעט כישרון של ציור- מומלץ לצייר הדגמה של הדברים.

איזה עיצוב תכננתם לבית? האם מדובר בעיצוב קלאסי? אולי בעיצוב מודרני? או אולי בשילוב של שניהם? כאשר אתם בוחרים את השפה העיצובית שתהיה בבית, יש לחשוב גם על החלונות ועל הדלתות שאמורים להשתלב בתוך כל השפה הזו. מומלץ לבחור סגנון עיצובי שאליו אתם מתחברים, מאחר ומדובר במוצרים שאותם אנחנו כמעט ולא מחליפים, הם חייבים להיות מדויקים לטעם ולסגנון האישי שלנו.

מהם שלושת הדברים שאתם צריכים לבדוק, רגע לפני שאתם מתקינים חלונות או דלתות מאלומיניום?

 

כיצד תרצו לפתוח את החלון או את הדלת? צריך לדעת שלכל חלון ולכל דלת יש את סוג הפתיחה שלו. הסיבות העיקריות לכך נובעות מתוקף השימוש והייעוד שלהם, והן משפיעות על הביצועים והיכולות של אותם פתחים. לכל סוג – פתח ייחודי משלו. בין סוגי הפתחים תוכלו למצוא: חלון ציר – שהכנף בו נפתחת על ציר צד, חלונות הזזה- בהן הכנפיים מוזזות זו על גבי זו, חלון הזזה לכיס, בו הכנף מוזזת אל כיס נסתר בקיר, חלון קיפ שהכנף יכולה להיפתח על ציר תחתון, ציר עליון, באופקי, באנכי ועוד. על מנת לענות על השאלה הזו- חשוב להזמין עוד טרם ההתקנה, חברה שמתמחה בהתקנת מערכות אלומיניום לבית, אשר תייעץ עבורכם לגבי סוג הפתחים המתאימים עבורכם, תוך התחשבות במאפיינים השונים בחלל.

קראו עוד >

נמצאים בתהליך של בניית בית? שיפוץ? חברת WF- המילה האחרונה בתחום האלומיניום

חברת WF מתמחה כבר מעל 30 שנה במערכות אלומיניום מתקדמות ללקוחות פרטיים ועסקיים כאחד. לחברה מגוון גדול ורחב של מוצרי אלומיניום המתאימים לחלונות, דלתות, תריסים, ויטרינות ועוד. במהלך השנים רכשה חברת WF מקצועיות, ידע רב וניסיון עשיר, אשר מסייעים לה לספק שירות מקצועי ואיכותי ללקוחותיה. לצד הניסיון הרב, חברת WF  ממשיכה להתקדם, להתפתח ולהתחדש במערכות אלומיניום מתקדמות, ובעיצובים ייחודים אשר משלבים בין קלאסי למורכב, תוך התאמה אישית, מדויקת, לצרכי הלקוח.

לייעוץ והתקנה של מערכות מתקדמות באלומיניום, מוזמנים ליצור קשר כאן.

אולם תצוגה: 09-7739500‏

פקס: 09-7680821‏

רוצה שנחזור אליך? אנא שלח/י לנו הודעה עם פרטי התקשרות ונחזור אליך בשעות הקרובות

תודה שפניתם אלינו, נחזור אליכם בהקדם